Gminne Przedszkole w Widzowie

WIZYTA GOŚCI ZE SCHRONISKA Z JAMROZOWIZNY

Październik był miesiącem dobroci dla zwierząt, obchodziliśmy także Światowy Dzień Kundelka. Dlatego przez cały miesiąc dzieci z przedszkola zbierały karmę dla piesków ze schroniska.

Z tej okazji odwiedził nas mieszkaniec schroniska na Jamrozowiźnie - piesek o imieniu Stokrotka. To mała suczka, która szybko skradła serca wszystkich dzieci. Jej opiekunowie opowiedzieli dzieciom o pracy schroniska, o tym na czym polega opieka nad zwierzętami. Dzieci chętnie słuchały i same zadawały pytania. Oczywiście po skończonej wizycie każde dziecko chciało zabrać Stokrotkę do siebie do domu:)

Spotkanie z gośćmi ze schroniska uwrażliwiło dzieci na los porzuconych zwierząt. W ramach pomocy dla zwierząt i podziękowania za wizytę Przedszkole przekazało zebraną karmę schronisku.

Zapraszamy do obejrzenia  fotorelacji z tego niezwykłego spotkania.

......................................................................................................

SPEKTAKL WW MDK W RADOMSKU

"PRZYGODY SINDBADA ŻEGLARZA "

30 listopada odbył się wyjazd do MDK do Radomska. Dzieci oglądały przedstawienie pt. "Przygody Sindbada Żeglarza". Aktorzy mieli piękne, kolorowe  stroje, które przykuły uwagę dzieci. także scenografia i efekty specjalne bardzo się wszystkim podobały. Niestety podczas przedstawienia nie można było robić zdjęć, ale coś niecoś udało nam się uchwycić przed rozpoczęciem spektaklu. Zapraszamy do galerii.

Wizyta gości ze schroniska

Utworzono dnia 15.11.2016, 18:26

Nie odnaleziono wydarzeń w wybranym okresie.

Marzec 2019