,,WESOŁE PRZEDSZKOLE”

Projekt ,,Wesołe przedszkole” realizowany był w naszym przedszkolu od 1 października 2010r. do 29 czerwca 2012r i był współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki.

W ramach realizacji tego projektu w przedszkolu odbywały się następujące bezpłatne zajęcia dodatkowe:

• Język angielski
  • Logorytmika
  • Zajęcia taneczne
  • Zajęcia plastyczne
  • Gimnastyka korekcyjna

Zajęcia unijne w przedszkolu odbywały się według ściśle wyznaczonego harmonogramu. Przedszkolaki były bardzo zaangażowane na zajęciach i chętnie spędzały czas w przedszkolu.   Ponadto przedszkole zostało doposażone w takie pomoce dydaktyczne jak: wieża hi -fi, mikrofon bezprzewodowy, biblioteczka z ławeczką, kącik teatralny, wózek plastyczny, artykuły plastyczne, zestawy logopedyczne, pomoce do zajęć z gimnastyki korekcyjnej, stroje taneczne, instrumenty muzyczne.

,,RADOSNE DZIECI W GMINIE KRUSZYNA”

Od 1 listopada 2012r do 30 czerwca 2014r w naszej placówce realizowany był kolejny projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego "Radosne dzieci w Gminie Kruszyna". W ramach tego projektu zostały zorganizowane dla dzieci nieodpłatne zajęcia dodatkowe z języka angielskiego, gimnastyki korekcyjnej, logorytmiki, tańca, zajęcia teatralno - artystyczne, integracyjne, terapeutyczne.

Ponadto placówka została doposażona w następujące pomoce dydaktyczne : laptop, projektor, tablica multimedialna, zabawki i pomoce dydaktyczne.

Projekt ,, Radosne dzieci w Gminie Kruszyna” cieszył się dużym zainteresowaniem wśród dzieci i rodziców. Przedszkolaki chętnie i aktywnie uczestniczyły w zajęciach dodatkowych zdobywając nowe wiadomości i doświadczenia.