Dzień Babci i Dziadka fotorelacja

Utworzono dnia 16.02.2017

Dzień Babci i Dziadka

w tym roku odbył się w Sali OSP. Zaproszeni zostali dziadkowie, rodzice oraz rodzeństwo naszych przedszkolaków.

Gościła u nas także Pani Wójt Jadwiga Zawadzka.

Pani Dyrektor Iwona Zatoń powitała zgromadzonych gości oraz złożyła życzenia obecnym Babciom i Dziadkom.

Pierwsza wystąpiła grupa maluszków, którą przygotowała p. Marzanna Czajka. Dla niektórych dzieci był to debiut przed tak liczną publicznością. Wszyscy pięknie recytowali wiersze, śpiewali piosenki oraz tańczyli. Występ najmłodszych wzruszył zebranych gości.

Grupa starszaków prowadzona przez p. Lenę Żmudzińską w swoim repertuarze miała koncert życzeń dla babci i dziadka, w którym znalazły się nowe wersje piosenek  "Ruda tańczy jak szalona" i "Przez jej oczy zielone". Dzieci złożyły życzenia oraz zaśpiewały "Sto lat". Chłopcy zatańczyli także wymyślony przez siebie układ break dance.

Wysęp każdej grupy wieńczył pokaz tańca, którego dzieci nauczyły się specjalnie dla swoich Dziadków.

Po części artystycznej Pani Wójt złożyła życzenia zgromadzonym gościom.

Na wszystkich czekał słodki poczęstunek pyszne ciasta ( wypieki mam ), słodycze, owoce, kawa i herbata.

Na koniec dzieci wraz z rodzicami i dziadkami bawili się podczas animacji poprowadzonych przez p. Lenę

Cała uroczystość minęła w miłej i pełnej radości atmosferze.

Bardzo dziękujemy wszystkim Mamom, które pomogły w przygotowaniach uroczystości oraz za udostępnienie zdjęć.

Zapraszamy do Galerii-> Dzień Babci i Dziadka fotorelacja